Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Atsakomybės apribojimas

Uždaroji akcinė bendrovė „Letpaka“ įsipareigoja visus duomenis rinkti, saugoti ir tvarkyti pagal  Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentą (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis.

Jūs pateikiate mums savo asmens duomenis ir kitą informaciją naudodamiesi Svetaine. Mes tvarkome šiuos Jūsų asmens duomenis:

  • identifikacinius duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas);
  • kontaktinius duomenis (el. pašto adresas, telefono numeris)

Tvarkydami Jūsų asmens duomenis mes:

  • laikysimės galiojančių ir taikomų teisės aktų, tarp jų ir BDAR, reikalavimų;
  • laikysime juos tokia forma, kad Jūsų tapatybę būtų galima nustatyti ne ilgiau, nei tai yra būtina tais tikslais, kuriais asmens duomenys yra tvarkomi;
  • užtikrinsime, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tokiu būdu, kad taikant atitinkamas technines ar organizacines priemones būtų užtikrintas tinkamas asmens duomenų saugumas, įskaitant apsaugą nuo duomenų tvarkymo be leidimo arba neteisėto duomenų tvarkymo ir nuo netyčinio praradimo, sunaikinimo ar sugadinimo.

Informuojame, kad Bendrajame asmens duomenų apsaugos reglamente numatytos Jūsų teisės.