Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Apie mus

UAB “LETPAKA”

UAB “LETPAKA”

Uždaroji akcinė bendrovė „Letpaka” įsikūrė 1996-ųjų metų spalį. 1999 m. pradėjo atstovauti Vokietijos firmą “Raps&Co”, gaminančiai maisto priedus ir prieskonius ir kitus Europos ir Rytų Europos tiekėjus.

Šiuo metu UAB „Letpaka" dirba 27 darbuotojai. Bendrovėje dirba 2 kvalifikuoti technologai, turintys pažymėjimus, liudijančius apie įgytas kvalifikacijas mėsos ir pieno pramonės srityse bei 3 pardavimo vadybininkai. UAB „Letpaka" darbuotojai ne kartą dalyvavo kursuose, taip pat Vokietijos, Danijos kompanijų organizuojamuose seminaruose. Įmonė yra įsigijusi 1200 m2 sandėliavimo patalpas, taip pat 200 m2 biuro patalpas. 2005 m. pradėjo veikti gamybinis įmonės padalinys, gaminantis termo susitraukiančius ir vakuuminius maišelius. 2014 metais pastatytos ir įrengtos 1500 m2 gamybinės patalpos. Nuo 2022 m. įmonėje įdiegta produkcijos saugos, higienos ir kokybės vadybos sistema pagal BRCGS Global Standard for packaging materials e 6, 2019 – BRCGS Visuotinį standartą pakavimo medžiagoms.

Didmeninė prekyba

Didmeninė prekyba

UAB „Letpaka” veikla - didmeninė prekyba prieskoniais, funkciniais sojos baltymų koncentratais ir izoliatais, krakmolu, druska; dirbtiniais dešrų apvalkalais; kiaulių, avių, galvijų žarnomis; duonos, pieno, ledų ir nealkoholinių gėrimų priedais; termo susitraukiančiais ir vakuuminiais maišeliais, pakavimo plėvele, skirta automatinėms pakavimo linijoms.

UAB „Letpaka“ technologai teikia konsultacijas gamybininkams, dalijasi technologinių naujovių patirtimi, įmonės dizaineris kuria dešrų apvalkalų dizainą, plačiai išvystytos logistikos paslaugos.

UAB „Letpaka" dirba su didžiausiomis Lietuvos maisto pramonės įmonėmis.

Atstovaujame